Przez Maryję w Duchu Świętym do Jezusa

W dniach 27-28 lipca 2018 odbyła się coroczna pielgrzymka Apostolatu Maryjnego (Stowarzyszenie Cudownego Medalika) na Jasną Górę.
Hasło XXXVIII ogólnopolskiej pielgrzymki -„Przez Maryję w Duchu Świętym do Jezusa”
Diecezję drohiczyńską reprezentowały grupy członków i sympatyków tegoż ruchu – z Drohiczyna, Perlejewa, Brańska i Sokołowa Podlaskiego. Pielgrzymi z Sokołowa Podlaskiego w sposób szczególny dziękowali za dar 20-lecia Apostolatu Maryjnego w ich parafii.
Nasze sprawy zawierzyliśmy Maryi zgodnie z hasłem Apostolatu Maryjnego – ,,Wszystko z Niepokalaną”.
                                                                                                                                                                                autor: Puchalska Maria