parafiabransk@gmail.com

Intencje mszalne

1. Dziękujemy Urzędowi Miasta Brańsk za znaczące wsparcie wyjazdu naszej młodzieży z KSM w góry.
  2. Dziękujemy Paniom z „Odnowy” za przygotowanie poczęstunku dla pielgrzymki rowerowej z Białegostoku, zdążającej na Jasną Górę. Bóg zapłać.
  3. W piątek, 13-go sierpnia, nabożeństwo fatimskie. Po Mszy Świętej wieczornej procesja różańcowa z figurą Matki Bożej.
  4. W najbliższą niedzielę, 15-go sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP. W naszej parafii główny odpust. Po Mszy Świętej o godz. 12.00 odbędzie się procesja eucharystyczna. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków, dzieci, młodzież, ministrantów i dorosłych. Naszej Wniebowziętej Patronce pragniemy podziękować za opiekę nad naszą parafią. Podczas każdej Mszy Świętej będziemy modlili się za Ojczyznę i święcili zioła, zboża i kwiaty.
  5. W uroczystość Wniebowzięcia NMP będzie odprawiona Msza Święta na cmentarzu grzebalnym o godz. 16.00. Będziemy Bogu polecali wszystkich poległych w obronie Ojczyzny i wszystkich zmarłych naszych parafian.
  6. Od następnej niedzieli w święta i uroczystości, oraz na tych Mszach Świętych, na których będzie znaczna ilość ludzi, Komunia Święta będzie udzielana wzdłuż ławek w nawie głównej i w nawach bocznych, w dni powszednie natomiast na stopniach prezbiterium, tak jak ma to miejsce obecnie.
  7. Módlmy się o sprzyjającą pogodę dla rolników na czas żniw, abyśmy radośnie mogli obchodzić parafialne dziękczynienie za plony w ostatnią niedzielę sierpnia (29.08).