parafiabransk@gmail.com

Ogłoszenia na (V Niedziela Wielkanocna)

1. Dzisiejsze ofiary, które składamy na tacę są przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  2. Nabożeństwo majowe odprawiane jest każdego dnia o 17:30, a w niedziele również po Mszy Świętej o 10:00. Zapraszamy wszystkich parafian.
  3. Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy Świętych jak w każda niedziele. o 10:00 będzie sprawowana Eucharystia w intencji Ojczyzny. Zapraszamy na tę Mszę władze samorządowe miasta i gminy Brańsk, poczty sztandarowe, szkołę, młodzież, dzieci i wszystkich parafian.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo pierwszopiątkowe o 6:30 i po majowym o 17:30. Adoracja Najświętszego sakramentu od 15:00.