parafiabransk@gmail.com

Ogłoszenia na (XXIII Niedziela Zwykła ( 18.11.2018r.))

1. Ofiary, które dziś składamy na tacę, jako było zapowiadane, są przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  2. Od jutra, przed mszą św. wieczorową – do 27 listopada będzie odprawiona nowenna przygotowująca do Uroczystości NMP Cudownego Medalika
  3. W środę o godz. 8.00 będzie odprawiona Msza Święta o Boże błogosławieństwo dla Rady i Burmistrza Miasta Brańsk na rozpoczęcie nowej kadencji.
  4. Kolejny raz Caritas Diecezji Drohiczyńskiej razem z naszą parafią organizuje akcję ” Od serca”, w którą może się włączyć każdy. W przyszłą niedzielę 25 listopada we wszystkich kościołach naszej diecezji bezpłatnie będą rozdawane torby ekologiczne, które można wziąć do domu i wypełnić ją artykułami spożywczymi i środkami czystości. Ten torby przynosimy wypełnione do kościoła w pierwszą niedzielę adwentu, 2 grudnia, aby z tych zebranych produktów przygotować paczki świąteczne dla ludzi potrzebujących. Taki konkretny czyn miłosierdzia będzie najlepszym świadectwem naszej wrażliwości i włączenia się w misję charytatywną Kościoła.