parafiabransk@gmail.com

Ogłoszenia na (III Niedziela Wielkanocna, 14.04.2024 r.)

1. Dzisiejszą Niedzielą Biblijną rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego.
  2. We wtorek (16.04.) o godz. 19.00 w salce za plebanią spotkanie Ojcowskiego Klubu.
  3. W najbliższą niedzielę (21.04.) Oddział parafialny Caritas będzie zbierać ofiary do puszek, które będą przeznaczone dla Państwa Chmielewskich z Brańska, których dom uległ zniszczeniu w wyniku pożaru.
  4. Z okazji przypadającej w tym roku 25. rocznicy wizyty św. Jana Pawła II w Drohiczynie, Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie we współpracy z Diecezją Drohiczyńską i Stowarzyszeniem ,,Podlaskie Dziedzictwo Kultury” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pt. ,,Moje wspomnienie z wizyty Jana Pawła II w Drohiczynie”. Szczegółowe informacje, regulamin oraz karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie internetowej Diecezji Drohiczyńskiej oraz w zakrystii. Spośród przesłanych prac konkursowych wyróżnionych zostanie 15, które zostaną zaprezentowane podczas plenerowej wystawy pokonkursowej w parku miejskim w Drohiczynie oraz w wybranych Parafiach i Ośrodkach Kultury. Nagroda główna – voucher o wartości 4000 zł do wykorzystania na pielgrzymkę śladami Jana Pawła II.