parafiabransk@gmail.com

Ogłoszenia na (I N. Adwentu 28.XI.2021r.)

1. Ponieważ niektóre dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. znalazły się w kwarantannie, dlatego rozdanie medalików zostało przełożone na dzień 8. grudnia, na godz. 16.45.
  2. Msze Święte roratnie będą odprawiane w środy o godz. 6.00, a w poniedziałki i soboty o godz. 17.00.
  3. W pierwszy czwartek miesiąca o godz. 16.30 modlitwa różańcowa przed Najświętszym Sakramentem, prowadzona przez „Złotą Różę” w intencji kapłanów i powołań do służby Bożej.
  4. W pierwszy piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 6.30 i 17.00. Adoracja z możliwością spowiedzi od godz. 15.00.
  5. W pierwszą sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 6.30 i 17.00 poprzedzone modlitwą różańcową.
  6. Akcja Katolicka w Brańsku wspólnie z Fundacją Małych Stópek zaprasza chętnych do udziału w akcji „paczuszka dla Maluszka”. Zakupione przez siebie pieluchy i środki higieniczne dla dzieci można przynosić do kościoła do przyszłej niedzieli (5.12.). Zostaną one dostarczone wskazanym hospicjom i domom dziecka.
  7. Nasz Oddział Akcji Katolickiej organizuje także wyjazd do kina w dniu 8.grudnia, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia, na film o św. Bracie Albercie pt.: „Nędzarz i Madame”. Zapisy w zakrystii lub u P. Bożeny Aleksiejuk do 5.12. Wyjazd na film nie zwalnia z obowiązku uczestnictwa w tym dniu we Mszy Świętej.
  8. W pierwszą niedzielę grudnia o godz. 15.00 Msza Święta w Miejscu Świętym koło Brzeźnicy.
  9. Przed kościołem w najbliższą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  10. Także w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 10.00 spotkanie Kół Żywego Różańca.
  11. Pan Organista w tym tygodniu będzie roznosił opłatki w następującym porządku:
    Pon. od 9:00 – Kalnica
    Wt. od 9:00 – Glinnik, od 18:00 blok nr 29
    Śr. od 9:00 – Kolonia Brańska, od 18:00 blok nr 27
    Czw. od 9:00 – Binduga
    Pt.  od 9:00 – Poniatowskiego, Kilińskiego i Polna
    Sob. od 9:00 – Boćkowska
    Powyższy plan może ulec zmianie w związku z ewentualnym pogrzebem czy innymi okolicznościami