(85) 737 50 27
  parafiabransk@gmail.com

NABOŻEŃSTWO 40 – TO GODZINNE W NASZEJ PARAFII – PROGRAM I PORZĄDEK ADORACJI

Dzisiaj porządek Mszy św. jak zwykle w niedzielę.

Adoracja będzie trwała do godz. 21.00.

Porządek adoracji jest następujący:

13.00 Brzeźnica, Popławy Świrydy, Poletyły, Patoki, Oleksin, Glinnik; zmiana adorujących co 15minut, aby nie przekraczać liczby pięciu osób.

O godz.15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i adorują Apostolat Maryjny, Akcja Katolicka oraz mieszkańcy ulic: Sienkiewicza, Mickiewicza, Kościuszki, Ogrodowa. Od 1900 Odnowa w Duchu Świętym i mieszkańcy ulic: Jagiellońska, Błonie i osiedle Piaski.

Poniedziałek – trzeci dzień nabożeństwa eucharystycznego. Msze św. będą odprawiane w następującym porządku: 630, 900, 1200 i 1800. Po mszy św. o godz. 1200 adorują mieszkańcy ulic: Boćkowska, Piłsudskiego, Bielska, Szkolna, Jagiellończyka, Kościelna i pozostałe. Nabożeństwo eucharystyczne zakończymy mszą św. i odśpiewaniem hymnu: Ciebie Boże wychwalamy.

Od poniedziałku zgodnie z nowymi zarządzeniami na nabożeństwie w naszym kościele może być 47 osób, oprócz księdza i asysty.