STADION MŁODYCH

STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary
Wyjazd: 6.10.2018r. godz. 8.00 (Parking przy kościele w Brańsku)
Koszt: 55zł.
Zapisy: m.me/parafiabransk , parafiabransk@gmail.com, zakrystia

STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary to 12-godzinne spotkanie rekolekcyjne, które odbędzie się 6 października 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Hasło spotkania brzmi: Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania. Adresowane jest głównie do młodzieży, ale zaproszony jest każdy, kto czuje się młody i chce przez udział w spotkaniu oddać chwałę Panu Bogu. Swój udział zapowiadają także rodzice, którzy przyjadą wraz ze swoimi dziećmi. Spodziewamy się więc osób w bardzo różnym wieku.

STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary, który odbędzie się trzy dni po rozpoczęciu Synodu Biskupów pod hasłem: Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania, będzie też rodzajem odpowiedzi na zachętę biskupów do tego, by bieżący rok w Kościele poświęcić młodzieży i przeżyć go wspólnie z nią.

W spotkaniu weźmie udział kilkunastu prelegentów – świadków wiary – osób znanych i nieznanych, którzy podzielą się z uczestnikami doświadczeniem swojej relacji z Bogiem. Słowo świadectwa skierują do obecnych tacy goście jak: ks. abp Grzegorz Ryś, ks. Jakub Bartczak, Marcin Zieliński, Bartek Krakowiak, Darek Malejonek, Marcin Jakimowicz, Magdalena Plucner…