(85) 737 50 27
  parafiabransk@gmail.com

Pielgrzymka KSM do Rzymu

W drugim tygodniu ferii zimowych, członkowie z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, działającego przy naszej parafii udali się na pielgrzymkę do Rzymu aby wzmocnić swoją wiarę. Już pierwszego dnia udaliśmy się do grobu naszego rodaka św. Jana Pawła II na krótką modlitwę by przez jego wstawiennictwo polecać dobremu Bogu nasze intencje z jakimi udaliśmy się na tę pielgrzymkę. Kolejne dni były przepełnione zarówno modlitwą jak i zwiedzaniem starożytnego Rzymu. Odwiedziliśmy takie miejsca jak: Plac św. Piotra, Bazylikę św. Piotra, Muzea Watykańskie oraz podziemia Bazyliki św. Piotra gdzie znajduje się grób św. Piotra. Zwiedziliśmy Bazyliki, Zamek Anioła, Panteon i Koloseum oraz wiele pięknych placy i fontann. Na naszym pielgrzymim szlaku nie mogło zabraknąć spotkania z Papieżem Franciszkiem. Za cały miniony czas niech będą dzięki Dobremu Bogu.