(85) 737 50 27
  parafiabransk@gmail.com

Parafialne Półkolonie

Od 6 do 11 sierpnia br. odbywały się w Brańsku półkolonie dla dzieci i młodzieży, zorganizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, działające przy naszej Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Początek wspólnego, aktywnego wypoczynku był doskonałą okazją do zabaw integrujących uczestników. Kolejne dni przebiegały według następującego, tematycznie zaplanowanego harmonogramu: „Eko dzień”, „Teleturnieje”, „Gry terenowe”, „Dzień narodowości”. Czas spędzaliśmy korzystając z pięknej pogody i świeżego powietrza. Codziennie, w godzinach od 10.00 do 15.00, parafialne podwórko wypełniał radosny gwar.

Półkolonie zakończyliśmy festynem z wieloma atrakcjami. Każde dziecko miało okazję do pomalowania twarzy i skorzystania z dmuchanego placu zabaw, z ogromną zjeżdżalnią. Nie zabrakło również kiełbasek z grilla, waty cukrowej i popcornu. Za przebieg zajęć odpowiedzialna była głównie młodzież z parafialnego oddziału KSM, na czele z ks. Danielem Plewką, naszym asystentem.

Za moc wrażeń, sprzyjającą aurę i inicjatywę chwała Panu!

Autor: Sandra Bołtman str