(85) 737 50 27
  parafiabransk@gmail.com

Ks. mgr Patryk Nagórny nowym wikariuszem w naszej Parafii

  1. 24 sierpnia ks. mgr Daniel Plewka kończy po trzech latach swoją posługę duszpasterską w naszej parafii. Ks. Biskup Tadeusz Pikus odwołał go z Brańska i przeniósł do parafii Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Bielsku Podlaskim. Nowy Ks. Biskup Piotr Sawczuk tej decyzji nie zmienił, dlatego my dziś żegnamy Ks. Daniela i dziękujemy za Jego ofiarną pracę w naszej parafii. Wszystkie swoje obowiązki wykonywał z wielkim zaangażowaniem, dzięki Niemu odbył się Orszak Trzech Króli co było cos zupełnie nowym. Bóg zapłać za wszystko, co spełniał zawsze chętnie i w pogodzie ducha. Na nowej placówce życzymy Ks. Danielowi Bożego Błogosławieństwa i życzliwości od ludzi.
  2. 2. Do naszej parafii Ks. Biskup posyła Ks. Mgr Patryka Nagórnego, który został wyświęcony w tym roku. Pochodzi z parafii Ostrożany. Witamy Go z otwartymi sercami i prosimy Dobrego Boga o błogosławieństwo, a Maryję – Patronkę naszej parafii o opiekę.

X.Patryk