Flaga w Twoim oknie

Polska Flaga powinna być widocznym symbolem miłości do Ojczyzny i  wywieszona w oknie każdego domu. W dzisiejszych czasach szczególnie wśród młodego pokolenia brakuje utożsamiania się i więzi z Ojczyzną, jej historią i tradycją. Pokazujemy, że Ojczyzna w jakiej żyjemy nie jest tylko krainą między Bugiem a Odrą, ale jest naszym Domem.

Już 2.05.2017 r. obchodzić będziemy Dzień Flagi Narodowej, a dzień później Święto Konstytucji 3 Maja. To jedna z wielu okazji, aby wywiesić w oknie biało-czerwoną flagę. Pokażmy wywieszając flagę Polski, że jesteśmy patriotami i kochamy naszą Ojczyznę. Ten gest niewiele kosztuje ale znaczy bardzo wiele!

Flagę Narodową będzie można nabyć  w najbliższą Niedzielę (30.05) u młodzieży z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, po każdej Mszy świętej w cenie 10 zł za sztukę. Dochód ze sprzedaży flag będzie przeznaczony na organizację wakacyjnych półkolonii dla dzieci i młodzieży w naszej parafii.